Ubytování Špičák Šumavaa

Špičák na Šumavě je harmonické a klidné turistické středisko a oblíbený horská rekreační destinace. Ubytování Špičák Šumava hledejte 4 km od města Železná Ruda. Přesná poloha střediska Špičák leží v sedle mezi horami Špičák, jehož nadmořská výška je 1202 metrů a Pancíř s nadmořskou výškou 1241 metrů. Zajímavostí je tímto střediskem Špičák prochází hlavní evropské rozvodí Černého a Severního moře.

UUbytování Špičák Šumava

Proto vyhledejte ubytování Špičák Šumava a můžete si vychutnávat krásy Šumavských hor a Šumavského Národního parku. Ubytování Špičák Šumava je možné přímo v rekreačním středisku Špičák. Ubytování Špičák Šumava se snaží vyjít cenově vstříc lidem hledajícím přívětivé cenové ubytování.

Ubytování Špičák Šumava využijí jak rodiny s dětmi, tak sportovci. Mezi oblíbené a provozované sporty na Špičáku patří letní, zimní turistika, pro které jsou vytvořeny speciální trasy. Stejně tak pro běžkaře či sjezdaře. Právě lyže tu jsou nejrozšířenějším sportem. Ubytováním na Špičáku-Zadov nepřijdete o to nejlepší z českých hor a krás šumavského Národního parku.